Sezon 2020 – jakie nosić dodatki?

Niezależnie od pogody, latem większość z nas chce się bawić modą bardziej niż w środku zimy. Na jakie dodatki biżuteryjne postawić, aby dopełnić odważnych i szalonych letnich stylizacji?

Biżuteria na lato

Deszczowy, chłodny dzień to okazja, aby wypróbować zestawienie rockowe – czarną ramoneskę, zestawioną z krótkim topem i dżinsami typu boyfriend. Na nogach sprawdzą się równie dobrze sandały na grubych podeszwach, jak trampki – szczególnie wskazane przy ulewie.

Do tego warto dobrać srebrny choker na szyję albo długie połyskujące kolczyki, które w pełnym słońcu mogłyby wyglądać zbyt wyzywająco, a w pochmurny dzień ożywią rockową stylizację lekkim blaskiem.

Dodatki na upalne dni

Kiedy żar leje się z nieba, bardziej interesuje nas odkrywanie niż zakrywanie ciała. I nic dziwnego! Na spacer, czy spotkanie z koleżanką w upalny dzień można zdecydować się na krótką koronkową sukienkę w białym lub jasnym, pastelowym kolorze.

Do tego choker albo omotana wokół szyi i zawiązana na kokardkę tasiemka w kolorze nude, która wydłuży szyję. Odważniejsze z nas mogą postawić na choker z futrzanym pomponem. Jednak taki rodzaj srebrnego chokera lepszy będzie do prostej sukienki bez kolorowych wzorów, czy wyraźnej faktury niż do sukienki boho style.