Nasiona marihuany – które wybrać na początek uprawy?

Nasiona marihuany to rodzaj nasion, które są używane do uprawy konopi. Chociaż uprawa i zbiory są łatwe, proces ten może być skomplikowany w zależności od rodzaju użytego materiału siewnego.

Jak można wykorzystać nasiona marihuany?

Nasiona marihuany, znane również jako lecznicze nasiona konopi można znaleźć w większości sklepów w postaci produktu spożywczego. Innym zastosowaniem nasion marihuany jest uprawa, która może odbywać się z wieloma sadzonkami na raz.

Rośliny marihuany są zazwyczaj uprawiane z nasion podczas fazy wegetatywnej (pierwsze 6 tygodni) przed fazą kwitnienia (ostatnie 6 tygodni).

Nasiona konopi outdoor, a indoor

nasiona automatyczneNasiona marihuany indoor są uprawiane w pomieszczeniach w kontrolowanych warunkach. Do wzrostu wymagają specyficznego środowiska i wymagań oświetleniowych. Są uprawiane na zewnątrz w klimacie, w którym są rodzime i nie wszystkie wymagają określonych warunków, aby przynieść sukces w uprawie.

Nasiona marihuany uprawiane na zewnątrz mają wyższe tempo kiełkowania i potrzebują więcej czasu na początkowy wzrost. Z reguły przynoszą lepsze plony, gdy są hodowane przy naturalnym oświetleniu, ale w kontrolowanych warunkach.

Feminizowane i automatyczne nasiona jako rozwiązanie dla początkujących

Dzięki feminizowanym nasionom konopi możesz być pewien, że otrzymasz wysokiej jakości kwiaty bogate w THC. Ze względu na całkowity brak męskich chromosomów nasiona te produkują tylko rośliny żeńskie. Każde z naszych feminizowanych nasion produkuje różnorodne, wysokiej jakości kwiaty, wszystkie o tej samej jakości i standardzie.

Nasiona konopi w wersji auto są wykorzystywane do kilku różnych celów. Niezależnie od tego, czy jest to uprawa w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, te automatyczne nasiona konopi są idealne dla tych, którzy nie mają czasu na pielęgnację swoich roślin, ponieważ automatycznie kwitną niezależnie od ilości światła.