Reklama
  • Piątek, 27 stycznia (08:00)

    Zadzwonić do byłego męża?

Mąż odszedł do innej kobiety. Początkowo myślałam, że to jednorazowy wyskok, znaleźliśmy się w separacji, ale myślałam, że to się zmieni i on wróci. Strasznie to przeżyłam, bo wciąż go kochałam... Po kilku miesiącach dowiedziałam się, że rozstał się z tamtą kobietą. Potem dwa razy do mnie dzwonił, ale nie odebrałam telefonu. Nie wiem, dlaczego. Wciąż o nim myślę! Teraz rozważam: może sama do niego powinnam zadzwonić? To zły pomysł? Aneta (48 l.)

Separacja to taki stan związku, który ma dać jeszcze szansę na naprawę tego, co się popsuło. Jeśli mąż dzwonił, to chyba oznacza, że podjął jakąś decyzję? Myślę, że warto byłoby się dowiedzieć jaką. Zadzwoń do niego i umów się na rozmowę w cztery oczy.

Tylko nie wracaj w niej do tego, co się stało, nie wypominaj błędów z przeszłości. Przekażcie sobie wnioski wyciągnięte z porażki. Albo was one raz na zawsze rozdzielą, albo połączą na nowo. Ale jeśli wybierzecie ten drugi wariant, to musicie sobie wyjaśnić, jakie macie oczekiwania w nowym związku.

Reklama

Opieranie się tylko na uczuciu miłości, które w tobie jeszcze płonie (tak się domyślam), to za słaby powód, żeby na nowo tworzyć związek. Ten człowiek jednak puścił cię w trąbę!

Chwila dla Ciebie

Zobacz również

  • Po raz pierwszy od 20 lat mąż nie przyniósł mi kwiatów ani nawet nie złożył życzeń z okazji rocznicy ślubu. Było mi bardzo przykro. Zastanawiam się, dlaczego zapomniał. Do tej pory zawsze... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.