Reklama
 • Czwartek, 1 sierpnia 2013 (08:00)

  Krystyna napisała mi, że obawia się, że jej córka może zdradzać męża. Nie wiedziała, co ma w tej sytuacji zrobić. Spotkałyśmy się w moim gabinecie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 26 lipca 2013 (08:00)

  Po świecie „wędrują” trudniejsze typy męskich osobowości. Jeden z nich to Piotruś Pan – łatwo się w nim zakochać, ale trudno z nim żyć. Przed dorosłością broni się rękami i nogami! Przed ślubem – facet idealny. Po latach okazuje się, że żyjesz z trójką dzieci na głowie, a jednym z nich jest... twój mąż. I to jego wychować najtrudniej!

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 24 lipca 2013 (10:05)

  Urlop bez dzieci to dla wielu rodziców marzenie wyjątkowo trudne do realizacji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 17 lipca 2013 (13:00)

  Co prawda nie istnieje coś takiego jak przepis na udaną kłótnię. Jednak przy odrobinie dobrej woli z obu stron można nauczyć się rozwiązywać spory tak, by nie ranić się nawzajem i by konflikty między wami nie odbijały się na maluszku.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 12 lipca 2013 (13:49)

  W gabinecie siedziała przede mną zadbana kobieta przed czterdziestką. Zgrabna sylwetka, ładna pociągła twarz. Z pewnością była obiektem westchnień i zalotów wielu mężczyzn. Miała wesołe, choć trochę niepewne spojrzenie.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Piątek, 5 lipca 2013 (13:01)

  Pani Ewa, która przeszła na wcześniejszą emeryturę, chciałaby się zaopiekować małym dzieckiem znajomych. Ale w jej domu ten pomysł popiera tylko córka…

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 5 lipca 2013 (12:24)

  Kontakty z teściami i bliskimi partnera nie zawsze są łatwe. Bywa, że drobne spięcia przeradzają się w konflikt i wielką obrazę. Podpowiadamy, jak zaradzić kłopotliwym sytuacjom.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 czerwca 2013 (12:57)

  Jestem od kilku lat związana z mężczyzną, który pochodzi z Holandii, ale ma obywatelstwo egipskie. Chcemy wziąć ślub w Polsce. Czy małżeństwo zawarte przez nas będzie legalne?– pyta pani Iga z Łodzi.

  Czytaj więcej Komentarzy:1
 • Czwartek, 6 czerwca 2013 (11:42)

  Małżeństwo nie oznacza, że masz zerwać kontakty ze znajomymi. Chociaż jesteś mężatką, masz prawo co jakiś czas do pogaduszek z koleżankami. Nie zabra- niaj też mężowi spotkań z kolegami. Obie strony powinny jednak nie nadużywać zaufania partnerów i mieć przede wszystkim na względzie dobro rodziny i domu. Unikaj więc ostrych konfrontacji. Uprzedź go wcześniej, że planujesz wyjście. Tego dnia przygotuj mężowi obiad lub kolację (jeśli on tego oczekuje). Poproś go, aby cię podwió

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 6 czerwca 2013 (11:42)

  Uwielbiam się z nimi spotykać i plotkować. Świetnie się wszystkie rozumiemy, a ja czuję się szczęśliwa.

  Czytaj więcej Komentarzy:1