Reklama
  • Wtorek, 15 marca 2016 (11:05)

    Mąż mnie zdradził przed ślubem

Przypadkiem dowiedziałam się, że mąż zdradził mnie jeszcze przed ślubem. To było co prawda 23 lata temu, ale czuję się kompletnie zaskoczona, zagubiona i bezradna. Nie wiem, czy mówić Darkowi czy nie...Jolanta z Bochni

Pozwól sobie przeżyć trudne uczucia: zawód, złość, smutek. To, że zdrada miała miejsce dawno temu, nie zmienia faktu, że zostałaś zraniona. Musisz poradzić sobie również ze zmianą w sposobie myślenia o mężu i Waszym związku.

Daj sobie czas, nie podejmuj decyzji i nie zaczynaj dyskusji pod wpływem emocji. Jeżeli zdecydujesz się na rozmowę, nie dopytuj o szczegóły – to niepotrzebnie uruchomiłoby Twoją wyobraźnię.

Reklama

Powiedz o swoich uczuciach, zapytaj, co tamta relacja znaczyła dla męża. Nie wikłaj w tę sprawę dzieci i innych członków rodziny.Jeśli potrzebujesz powiernika, zwierz się przyjaciółce.

Na żywo
Więcej na temat:Bochnia

Zobacz również

  • Z mężem bardzo oddalamy się od siebie. W moim życiu rok temu pojawił się Jan. Do niczego między nami nie doszło, ale wiem, że chciałby się ze mną związać. Co robić? Agata z Torunia więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.