Reklama
  • Piątek, 13 maja 2016 (13:05)

    Mąż flirtuje w internecie

Zawsze siedział po nocy w komputerze. Mówił, że pracuje. Którejś nocy nie zamknął strony i zauważyłam, że to jakieś witryny z randkami. Jak go o to zapytałam, nie przyznał się, mówiąc, że coś samo musiało się włączyć... Nie wierzę mu. Zaczęłam przypominać, że ostatnio bywał często jakiś rozkojarzony. Któregoś dnia zadzwonił późźno i powiedział, że zostaje na noc u kolegi. Chociaż nigdy wcześniej tego nie robił. Teraz już poważnie się obawiam, że mnie zdradza...Sylwia (43 l.)

Dorota Krzywicka odpowiada: Oczywiście możesz zacząć sprawdzać, co się dzieje, czyli przeszukiwać internet i telefon męża, dzwonić do jego kolegów. Ale odradzam te kroki. Nie marnuj energii na udowadnianie, że ty masz rację, a on jest niewierny i kłamliwy.

Reklama

Skoro widzisz, że coś między wami nie działa tak, jak powinno, to zastanów się, jak przywrócić dawne, dobre funkcjonowanie związku. Zwykle chodzi o to, by przypomnieć sobie, jak potrafiliście się ze sobą świetnie bawić, uważnie się nawzajem słuchać, czerpać radość z chwil spędzonych razem.

W każdy długoletni związek wkrada się rutyna. Brak miłych chwil w związku skłania do szukania ich poza nim. Internetowe randkowanie nadaje życiu smak – coś się dzieje, wszyscy starają się być dla innych atrakcyjni, padają same miłe słówka, pochwały, komplementy i zachwyty...

Kto by nie czuł się zadowolony? Jeśli nie chcesz, żeby twojego męża głaskały inne kobiety, zacznij sama to robić. Ale z uwagą i czułością, a nie mimochodem – wtedy nie będzie miał potrzeby szukać pieszczot poza domem.

Chwila dla Ciebie
Więcej na temat:kto | Rota

Zobacz również

  • Rozstaliśmy się po 25 latach małżeństwa. Na początku byliśmy w sobie bardzo zakochani, a gdy pojawiły się dzieci, zaczęły się problemy życia codziennego – zaczęła Basia, moja dzisiejsza... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.