Reklama
  • Poniedziałek, 4 kwietnia 2016 (13:05)

    Jak znów zaufać mężowi?

Po 20 latach małżeństwa mąż mnie zdradził. Gdy to odkryłam, przepraszał, zapewniał, że kocha mnie i dzieci. Przeprowadziliśmy wiele długich rozmów. Wybaczyłam mu, ale ciągle go obserwuję, kontroluję, podejrzewam. Zaczęłam bardziej dbać o siebie, schudłam, ale i tak czuję się nieatrakcyjna. Zastanawiam się, w czym tamta kobieta była lepsza ode mnie. Chyba już nigdy nie uda mi się odzyskać spokoju… Aleksandra (43) z Płocka

Olga Markowska: Pani Aleksandro, zdrada zawsze boli, ciężko ją wybaczyć, a jeszcze trudniej zapomnieć. Godzi bowiem w poczucie wartości kobiety. Wiele zdradzonych żon zadaje sobie pytanie: w czym tamta była lepsza. To dobrze, że zaczęła Pani bardziej o siebie dbać. Modne stroje, ładna fryzura, makijaż każdej kobiecie dodają pewności siebie.

Zamiast jednak doszukiwać się przyczyny zdrady, warto zadbać o związek. I musicie zrobić to wspólnie. Najpierw zastanówcie się, co sprawiło, że oddaliliście się od siebie.

Reklama

Może przestaliście nawzajem zabiegać o siebie, sprawiać sobie drobne przyjemności, okazywać czułość, prawić komplementy? W wieloletnich związkach jest to równie ważne jak w przypadku młodych małżeństw. Jeśli uda Wam się przywrócić dawną bliskość, odzyska Pani spokój.

Więcej na temat:Pani | WAM | Olga

Zobacz również

  • Jak najmniej wątpliwości Powiedz mężowi, co cię czeka. W przeciwnym razie będzie szukał informacji w inter- necie, a tam znajdzie same złe wieści. Uspokojony przez ciebie, będzie mógł... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.